Level gloves

Webová stránka značky: Level gloves

Level Gloves – historie

 

Představte si snowboardové rukavice, jak je dnes známe – se všemi chrániči, super materiály, membránami a dalšími vychytávkami. Víte, kdo má všechno tohle na svědomí? Kdo už třicet let určuje, jakým směrem se bude vývoj snowboardových rukavic ubírat? I nás samotné zaskočilo, co všechno z těch věcí má na svědomí jediná značka – Level!

Navzdory anglicky znějícímu názvu pochází značka Level z Alpského regionu. Konkrétně ze severu Itálie a hranic se Švýcarskem. Právě tenhle region původu s ideálními podmínkami určil směr, kterým se vývoj značky začal záhy ubírat. Kombinace Alp, italského citu a spolupráce s doktory z Gutovy kliniky ve Svatém Mořici dala vzniknout unikátním ski a snowboard rukavicím s medicínsky certifikovanou technologií, jaké svět nikdy předtím nepoznal. Ať už se jedná o speciálně anatomicky vyvinutý chránič zápěstí Biomex, stimulační systém Kirax, který pomáhá stimulovat nervový systém a brání tak prochladnutí rukou a další a další anatomické vychytávky.

 

Level byl také první značkou, která představila vyjímatelnou vnitřní vložku zimních rukavic, kevlarové zakončení konců prstů, které výrazně pomáhá proti prodření při kontaktu se sjezdovkou nebo ostatními materiály. To, že jsou rukavice Level opravdu špička ve svém oboru, se můžete přesvědčit v následujícím videu, kde jsou testovány nejen proti propustnosti vody a držení tepla, ale například také proti výbuchu nebo tekutým dusíkem.

https://vimeo.com/118000374

Dnes už najdete v portfoliu Level Gloves všechny možné typy rukavic – palčáky, prsťáky, „tří-prsťáky“, dlouhé, krátké, gore-texové, na lyže, na snowboard, na sjezdovku, pro skialpinismus, na slalom, do parku a rampy, nebo na freeride. Když už je řeč o freeridech – podívejte se na tenhle luxusní gopro freeride edit z připravovaného videa Vai Cavallo. Zkrátka u Levelu si každý vybere svůj typ těch nejkvalitnějších rukavic, které si na ruce vůbec můžete navléct. Rukavice od Levelu prostě fungují jako Švýcarské hodinky. Asi proto, že mají společný původ!;) Jestli chcete dát svým rukám to nejlepší, mít rukavice, co vydrží minimálně pět sezón bez sebemenších vad a navíc mít jistotu nejlepší ochrany zápěstí – pak jsou rukavice od Levelu to nejlepší, do čeho můžete investovat svoje peníze.

 

 

Zdroj: https://www.snowboardel.cz/level-gloves-nejlepsi-rukavice-na-svete/

Žádné produkty značky Level gloves nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu