Electric

Webová stránka značky: Electric

Electric

Bruce Beach, Kip Arnette a Mike Carter založili Electric Visual 3.ledna 2000. Po 8 letech tvorby a práce pro jinou společnost s očními doplňky Bruce a Kip se rozhodli začít znovu. Kontaktovali Mika Cartera, který souhlasil s tím, že bude vést prodejní sekci a tým byl pohromadě. Jejich cílem bylo začít optickou evoluci. Ovšem hned po začátku je provázelo plno problémů. Zpožděné dodávky, přechod EU k Euru a také události z 11.září 2001 byly jen některé z nich.

Poté se však již vše obrátilo k lepšímu a obchodní základna se stala více zajištěnou a brzy byla připravena stát se základem opravdu výjimečného týmu elitních atletů.

Několik dalších let již uteklo jako voda. Soutěže přicházely a tým založený 4 muži (Luke Egan, Mike Todd, Peter Line, Bam Margera) se držel stále na vrcholu.

V dnešní době patří značka mezi nejúspěšnější výrobce a jejich snowboardové brýle Electric a sluneční brýle Electric nosí uživatelé po celé světě. Značka nabízí také ucelenou kolekci street oblečení a dopňků, jako bundy, trička, kulicha a kšiltovky Electric, nebo pásky a batohy Electric.

Žádné produkty značky Electric nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu