Skateboard deska BAKER 7,875

Skateboard BAKER model team

Skladem
Kód: 513
Značka: BAKER Skateboars
1 850 Kč
Kategorie: Desky
Záruka: 2 roky
Skateboard deska BAKER 7,875
Tip

Složení : 7 vrstvý kanadský javor

Velikost : 7,875

V roce 1999 Reynolds opustil Birdhouse Skateboards a založil Baker Skateboards spolu s dalšími profesionálními skateboardisty z Stereo , Zero a další společnosti. V roce 2007 podepsala značka skateboardových desek distribuční smlouvu se společností Blitz Distribution, společností, která v té době distribuovala Birdhouse a další značky, jako jsou Fury a Hook-Ups (Blitz původně vytvořil Per Welinder a Hawk k distribuci vlastních produktů). Od roku 2008 byla značka nejprodávanější značkou pod deštníkem Blitz Distribution. Pokud jde o původní logo Baker, Reynolds připsal design spoluzakladateli J Stricklandovi a uvedl, že představuje pestrou společnost, která se skládá z talentovaných skateboardistů.

Leo Romero opustil tým Baker v dubnu 2009 a jeho odchod vedl k velké diskusi mezi skateboardisty a fanoušky. Romero získal v roce 2010 trofej „Skateboardista roku“ časopisu Thrasher .

Riley Hawk, syn profesionálního skateboardisty a vlastníka společnosti Tony Hawk , se připojil k týmu Baker v roce 2012 poté, co jezdil pro společnost svého otce, Birdhouse.Wikipedia site:cs2.wiki

Zpět do obchodu